Kreds 4´s Bestyrelse

Formand / Udstilling & skuer
Anne Birgitte Schilling

formand@dkk-kreds4.dk
Mobil: 29 43 86 76

Næstformand / LP & Rally
Erhard Jørgensen

naestformand@dkk-kreds4.dk
Telefon: 74 47 10 02
Mobil: 20 70 12 59

Bestyrelses medlem / Webmaster
Alex Müller

webmaster@dkk-kreds4.dk
Mobil: 50 49 27 00

Bestyrelses medlem / Kasserer
Sabine Varming Cheyne

kasserer@dkk-kreds4.dk

Bestyrelses medlem
Bettina Riisborg

bettina@dkk-kreds4.dk
Mobil: 22 42 24 26

Sekretær / Bestyrelses medlem
Mette Sand Andersen

mette@dkk-kreds4.dk
Mobil: 22 77 75 75

Sponsoransvarlig / Bestyrelses medlem
Jeanette Müller

jeanette@dkk-kreds4.dk
Mobil: 30 60 61 06

Revisor
Michael Jensen

mhjdk@outlook.dk

Revisor suppleant
Palle Rudebeck

mail